PUTSTIKLIO KOMPOZITAS
Tai lengvai paruošiamas putstiklio ir kalkių mineralinis mišinys su aukštu pH. Mišinio svoris yra apie 4 kartus lengvesnis už įprasto betono mišinius ir nesiekia net 500 kg/m3. Ši namo apšiltinimo medžiaga patvari ir ilgaamžiška.

putstiklio-kompozitas

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI

Namas statomas monolitinės technologijos principu — kompozitas pilamas į klojinius, kurie, kartu su namo karkasu, suteikia pastatui formą ir užtikrina sienų vientisumą. Dėka to išvengiama sujungimo siūlų, šalčio tiltų ir šilumos nuostolių. Šis metodas suteikia galimybę išgauti sudėtingų formų konstrukcijas.

Kompozito sienų šilumos varžos koeficientas λ = 0,05 – 0,08 W/mK kuris priklauso nuo pasirinktos putstiklio frakcijos ir šilumos varžos bei gniuždymo reikalavimų pastatui. Vientisos konstrukcijos bei putstiklio granulėse esančių smulkių porų dėka kompozitas tarsi „uždaro" orą granulėje, o vėliau lėtai jį atiduoda į aplinką. Energijos poreikis šildant ar vėsinant pastatą yra žemas, tad Jūs sutaupysite lėšų.

Viena iš mišinio sudedamųjų dalių — kalkė, kuri atlieka labai svarbią funkciją - oro šarminimą (suriša rūgštinio pobūdžio anglies dioksidą (CO2), vandenilio (H2) jonus ir tokiu būdu optimizuoja orą). Kalkės naudojamos dar nuo Antikos laikų, todėl ši medžiaga patikrinta laiko. Jos puikiai dezinfekuoja, suriša įvairias medžiagas, sugeria CO2, tad plačiai naudojamos ne tik statybose, bet ir kitose srityse.

Granuliuotas putstiklis drėgmės beveik neįgeria, tačiau mineralinis mišinys rišantis putstiklį puikiai atlieka drėgmės optimizavimo funkciją, todėl užtikrinamas vienodas drėgmės kiekis ir natūralus drėgmės balansas patalpose.

Putstiklio kompozitas yra ypač atsparus ugniai ir atitinka A1 nedegumo klasę.

Savo struktūros dėka, putstiklio ir mineralinio mišinio kompozitas turi žemą garso laidumą. Bandymai parodė, kad putstiklio ir mineralinio mišinio kompozitas slopina iki 80% triukšmo.

Į VIRŠŲ