Džiuto vata pagaminta iš vienmečio atogražų augalo – kapsulinio džiuto. Tai natūrali, ilgaamžiška, lanksti medžiaga puikiai tinkanti lenktų formų pastatams šiltinti. Ši medžiaga neišskiria jokių kensmingų medžiagų. Džiuto vatą galite saugiai naudoti patalpų šiltinimui, kuriose yra aukštas drėgmės lygis. Ji puikiai reguliuoja tiek lauko, tiek vidaus drėgmę. Džiuto plaušas malšina žemo, vidutinio ir aukšto dažnio garsus be to jis yra natūralus antiseptikas, nepritraukia vabzdžių ir graužikų. Džiuto izoliacijos šilumos laidumas yra 0,038 WmK.

dziuto-vata

Kanapių vata - pagaminta iš pluoštinės kanapės plaušo. Tai natūrali, ilgaamžiška, lanksti medžiaga puikiai tinkanti  lenktų formų pastatams šiltinti. Ši medžiaga neišskiria jokių kensmingų medžiagų. Kanapių plaušo vatą galite saugiai naudoti patalpų šiltinimui, kuriose yra aukštas drėgmės lygis. Ji puikiai reguliuoja tiek lauko, tiek vidaus drėgmę. Kanapių plaušas malšina žemo, vidutinio ir aukšto dažnio garsus, be to kanapėsе nėra cukraus, tad jų nemėgsta vabzdžiai ir graužikai ir ši medžiaga yra natūralus antiseptikas. Kanapių vatos izoliacijos šilumos laidumas yra 0,041 WmK.

kanapiu-vata

Medžio vata pagaminta iš medienos drožlių. Tai natūrali, ilgaamžiška medžiaga. Ši medžiaga neišskiria jokių kenкsmingų medžiagų. Gerai reguliuoja patalpų drėgmę. Medžio vata malšina žemo, vidutinio ir aukšto dažnio garsus.  Medžio vatos izoliacijos šilumos laidumas yra 0,038 WmK.

medzio-drozliu-vata
Į VIRŠŲ